Uitgebreid 4 dagen Oud en Nieuw vieren in Giethoorn met verblijf in een luxe prive Waterlodge

Dit 4-daags Oud en Nieuw arrangement in uw prive Waterlodge is inclusief:

    • 3 Overnachtingen
    • Oliebollen in de woning
    • 1x Een plate naar keuze in uw eigen waterlodge op 31 december
    • 1x Een heerlijk 3-gangen menu
    • 1x Een New years eve experience op 1 januari
    • 2x Ontbijt in uw eigen waterlodge
    • 1x Een brunch op Nieuwjaarsdag

Prijs: vanaf € 375,00 p.p. op basis van 4 personen in een prive 4-persoons Waterlodge.
Met 2 personen te boeken vanaf € 595,00 p.p. 

De prijs van dit 4-daags Oud en Nieuw arrangement in uw prive Waterlodge is geldig met aankomst op 30 december 2023 en vertrek op 2 januari 2024.
Op vrijdag 28 december vanaf 16.00 uur aankomen? Voor een toeslag van € 15,00 kunt u deze optie bijboeken, waarbij op zaterdag ook het ontbijt bezorgd wordt.

Oud en Nieuw vieren in Giethoorn

Verblijf tijdens Oud en Nieuw in één van onze luxe prive Waterlodges in Giethoorn. Geniet van lekker eten, gourmetten, brunchen, ontbijten in uw eigen lodge, de schitterende omgeving, de diverse activiteiten en faciliteiten. Geniet met Oud en Nieuw in uw eigen prive waterlodge en profiteer van de volledige verzorging zodat iedereen lekker kan genieten!

Programma

Zaterdag 30 december 2023Vanaf 09.00 uur is uw waterlodge beschikbaar
In de woning staat er een grote schaal oliebollen voor u klaar
18.00 uur wordt u in het restaurant verwacht voor een heerlijk driegangen menu

Zondag 31 december  202309.00 uur Wieden ontbijt in uw lodge
12.00 uur Oudejaars rondvaart van 1 uur
17.30 uur De plate naar keuze wordt bij uw woning bezorgd

Maandag 1 januari 202411.00 uur De shutle bus staat voor u klaar om u naar Paasloo te brengen voor de Nieuwjaarsbrunch in 't Binnenhof. (eventueel ook mogelijk om te laten bezorgen in de lodge)
18.00 uur U wordt in het restaurant verwacht voor een New Years Eve experience, waarbij u in het restaurant kunt genieten van heerlijke vlees gerechten die u zelf kunt bereiden op een steengrill, boven het kampvuur of in een pannetje. Daarnaast kunt u gebruik maken van een uitgebreid garnituren en bijgerechten buffet.
Dinsdag 2 januari 2024Afscheidsontbijt bezorgd in de woning

Uw verblijf

Bent u op zoek naar een luxe vakantiehuisje in hartje Giethoorn? De vakantiehuisjes op dit prachtige vakantiepark zijn zeer luxe en geschikt voor 2, 4, 6 of 12 personen. Ideaal als vakantieverblijf voor het hele gezin of de hele familie of juist gezellig met vrienden in uw eigen Waterlodge.

8.5 | 4 reviews

Reviews van gasten

Jeroen Bakker

9

We hebben een heerlijk lang weekend gehad. De ontbijt-, brunch- en diner-boxen waren rijkelijk gevuld en het was lekker (sous-vide) eten.

Caluwé C

9

Wij hebben enorm genoten van dit arrangement. Alles was tip top geregeld. Wij gaan hier zeker nog gebruik van maken in de toekomst. Met vriendelijke groeten uit België.

C Waldekker-Duquesnoy

8

Het was een aangenaam verblijf. Schone accommodatie, prima horeca arrangement. Wel assistentie vanuit het park vereist bij het "takelen" van de bagagewagentjes over de brug. Soms gevaarlijke situaties

Johan Waanders

8

Leuk vakantiepark. Arrangement was goed verzorgd. We hebben het erg gezellig gehad.

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • huisdieren toegestaan
  • parkeren
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • Receptie
  • Elektrische fietsen
  • Oplaadpunt
  • Fietsenstalling

Onze partner

Eetcafe in Giethoorn

Een Gieterse variant op een echte American diner, waar u in een gezellige Amerikaanse sfeer aan het water van Giethoorn uw eigen luxe Hamburger kunt ssamenstellen. Naast het originele Build Your Own concept biedt ons eetcafe leuke varianten als High burger, Beer en Burgers en een burgerproeverij aan. Voor een broodjes lunch, barbecue of buffet bent u ook van harte welkom.

Het eetcafe is gelegen in de historische, maar autoluwe dorpskern van Giethoorn. U kunt parkeren bij Giethoorn-Middenbuurt (betaalt) of Giethoorn Centrum-Dorp (gratis). Beide liggen op 5 minuten loopafstand van het cafe. Dit pand is zowel gelegen aan de dorpsgracht als het meer.


Giethoorn ligt in het Nationaal Park Weerribben-Wieden dat bekend staat om haar unieke waterrijke flora en fauna. Naast het mooie en pittoreske Giethoorn zijn de natuurgebieden, de vele bezienswaardigheden en leuke plaatsjes zeer zeker de moeite waard en leuk te combineren in een dagje uit.

Leuke faciliteiten voor de kinderen

Speelzolder met ballenbak, megablocks, airhockey en biljart
Gietersbowlen - Bowlen in de openlucht op zijn Gieters
Tower of Giethoorn - Mega toren van Pisa gebaseerd op Giethoorn
Breinbrekers - Diverse denk- en doe-opdrachten
Speeltuin

Extra activiteiten die u bij kunt boeken

Lopen op het water + € 5,00 p.p.
U stapt in de aquabubbel om de eerste stappen op het water te gaan zetten (minimaal 2 rondes)


Hacked the Game + € 115,00 (minimaal 4 - maximaal 8 personen)
Lukt het jullie om de parkmanager te overtuigen van jullie onschuld en de identiteitsfraude binnen de 75 minuten ongedaan te maken?


The Bomb + € 7,50 p.p.
Eén speler zit vast in een virtuele kamer met een tikkende tijdbom die onschadelijk gemaakt moet worden. De andere spelers zijn de "Experts" die de instructies moeten geven om de bom onschadelijk te maken. Door de informatie te ontcijferen die te vinden is in het handboek voor bommen moet dit makkelijk lukken. Maar er is een valstrik: de experts kunnen de bom niet zien, dus iedereen moet alles goed omschrijven en uitleggen - voordat het te laat is!


Pubquiz + € 10,00 p.p. (minimaal 10 personen)
Een gezellige quiz in het cafe, waarbij de kennis van muziek, nieuws, sport, drank wordt getest


Crazy Bingo + € 22,50 p.p. (minimaal 10 personen)
Speel het Oer-Hollandse Bingo spel in een modern jasje. Stel je eigen Bingo kaart samen, speel de diverse leuke, originele en hilarische rondes met leuke opdrachten en swingende vragen


Bubbel voetbal, Arrow Battle, Vlot bouwen (minimaal 10 personen) Prijs op aanvraag
Speel het hilarische bubbelvoetbal of neem het op tegen elkaar tijdens de Arrow Battle met pijl en boog of ga de uitdaging aan om met je team zo snel mogelijk een vlot te bouwen


Fiets of kickbike tocht door de omgeving + € 7,50 p.p.
Ontdek het prachtige natuurgebied per fiets of kies voor de actieve variant: De kickbike


Fluisterboot voor 3 uur € 12,50 p.p. (minimaal 4 personen)


Kanotocht van 3 uur € 12,50 p.p. 


Suppen + € 30,00 p.p.
Stap op de Sup plank en ontdek in 3 uur de mooie omgeving van Giethoorn

Blijf slapen op ons vakantiepark

Wilt u liever wat langer verblijven in ons mooie dorp Giethoorn? Naast ons eetcafe ligt een prachtig vakantiepark waar u kunt blijven slapen.


Ons vakantiepark vindt u aan de oever van het meer het Bovenwijde. Met onder andere een eetcafé met een gezellige overdekte patio, het meer het Bovenwijde voor zwem- of watersport plezier en Nationaal Park Weerribben Wieden binnen handbereik hoef je je hier nooit te vervelen!


Dit prachtige park tussen het water heeft voor 4 tot 12 personen vakantiehuizen en chalets verspreid over 4 landtongen met allen een eigen aanlegsteiger. Bij sommige lodges is zelfs een elektrische sloep inbegrepen, handig voor boodschappen en andere activiteiten.


Belangrijk om te weten: het park en het eetcafe is alleen bereikbaar via een steile loopbrug.